Планування квартир

1. Оберіть, будь ласка, потрібний будинок (натисніть на потрібне зображення):
ВУЛ. ГЕРЦЕНА, 2-А
Переглянути паркiнг
Будівництво паркінгу по вул. Чорноморська, 4А
та по вул. Герцена, 2Е

Оберіть під'їзд/поверх

Поточний під'їзд - 8
8

Записатися на екскурсію

Відправити запит

Вільних квартир немає

Будь ласка, пошукайте вільні квартири на інших поверхах / в інших під'їздах / будинках.

Під'їзд введено в експлуатацію.

Вільних квартир немає. Перейдіть до під'їзду №6.

Під'їзд готується до вводу в експлуатацію

Вільних квартир немає. Перейдіть до під'їзду №6

Під'їзд на стадії проектування

Перейдіть до під'їзду №6 або №7

Під'їзд на стадії проектування

Перейдіть до під'їзду №6 або №7

Недорогі новобудови від забудовника в Чернівцях

Чернівці - це не тільки серце Буковини, але ще і одне з найкрасивіших міст Західної України. Дехто називає це місто маленьким Парижем, але як би там не було - воно залишається унікальним і неповторним. Туристи, приїжджаючи сюди, мріють ще раз відвідати це неймовірне місце, ну а ті, кому пощастило залишитися в Чернівцях, почувають себе чудово, і ведуть досить насичений спосіб життя.

З цієї причини нерухомість в столиці Буковини користуються підвищеним попитом не тільки у жителів міста, а й у його гостей. Так, найбільш актуальними є саме ті новобудови від забудовника, які знаходяться ближче до центру міста. Але багато хто скаже, що і вартість квартири в першу чергу залежить від її місцезнаходження. Без сумнівів, так воно і є, однак турботливий, і головне - чесний забудовник в Чернівцях готовий надати прекрасне житло за дуже вигідною ціною.

На даний момент багато хто встиг оцінити новобудови в Чернівцях від забудовника з бездоганною репутацією, що знаходяться за адресою вул. Олександра Герцена, 2 А, а також вул. Лук'яна Кобилиці, 80 А. Ці прекрасні будинки одним своїм виглядом справляють на всіх приємне враження, і якщо врахувати, що розташовуються дані новобудови в дуже комфортному і затишному районі - вони стають ідеальним варіантом для тих, хто хоче завжди бути в центрі подій, і насолоджуватися при цьому тишею. Так, всього в пару кроків від будинків знаходитися парк ім. Т. Шевченка, де завжди багатолюдно і весело. Для любителів футболу приємна новина полягає в тому, що там же, поруч з парком, знаходиться стадіон «Буковина». До слова, розташування цих будинків дійсно дуже вдале.

До того ж, купити новобудову - значить дуже вигідно вкласти свої гроші, адже всім відомо, що ціни на нерухомість постійно зростають, а тим більше в такому прекрасному, туристичному місті, як Чернівці. Звичайно ж, головне питання залишається все-таки в ціні, тому слід взяти до уваги, що, не дивлячись на прекрасне розташування будинків, житло в них відрізняється своєю доступністю.

Тому якщо Ви плануєте в найближчому майбутньому придбати квартиру, і хочете, щоб це було комфортне, сучасне, затишне і дуже тепле житло, яке буде для Вас не просто будинком, а тим місцем, куди завжди хочеться повертатися - недорогі новобудови від перевіреного часом забудовника це то, що Вам потрібно. 

+38 (050) 253 63 65 ( Олена )

+38 (099) 751 51 71 ( Леся )

м. Чернівці, вул. Герцена, 2B