Нерухомість в новобудові в Чернівцях від забудовника

Нерухомість в Чернівцях від забудовника

Житловий комплекс «Мікрорайон Зоряний» — це повністю електрифікований будинок за європейськими стандартами, без підключення до газових мереж. Програма будівництва «Мікрорайону Зоряний» розрахована на 3 черги, і вже зараз завершене будівництво 2-х будинків: 104 квартирний та 143 квартирний здані в експлуатацію, наступна 3 черга – 136-ти квартирний житловий будинок – в процесі будівництва.

У будинках, зведених підприємством «Будмонтаж-2001», здійснюються мрії кожної людини про власне помешкання - затишне, тепле, комфортне та зручне.

Купити нерухомість в Чернівцях

Серед покупців нерухомості в Чернівцях величезним попитом користуються новобудови. Переваги квартир в новобудовах перед «старим фондом» складно переоцінити. Так, первинне житло користується великою популярністю з багатьох причин, а однією з найважливіших є відсутність посередників. Крім того, купуючи нерухомість новобудови Чернівці, не потрібно турбуватися про те, в якому стані знаходяться комунікації. У таких будинках знаходяться просторі, світлі квартири, які приготовлені під чистий ремонт, а це ще один плюс, так як, купуючи житло на вторинному ринку, в першу чергу потрібно робити новий ремонт під себе, а для цього потрібно руйнувати все старе, що несе за собою додаткові роботи і витрати. До того ж, на етапі зведення нового будинку можна зробити перепланування квартири, і саме так багато і надходять. До слова, нерухомість Чернівці без посередників - це очевидна вигода, і можливість здійснити мрію про нове, зручне і затишне житло майже в самому центрі міста.

Отже, житловий комплекс «Зоряний», а саме новобудови на вул. Герцена, 2-А, і на вул. Чорноморська, 4-А - це будинки, які географічно розташовані дуже вигідно. Тут присутня наявність всієї необхідної інфраструктури, адже поруч знаходяться садки, школа, центральний парк, безліч різних супермаркетів, а це відіграє досить важливу роль для того, хто планує нерухомість Чернівці купити. До того ж, комплекс є повністю електрифікованим за європейськими стандартами, а це значить, що він не підключений до газових мереж, що на сьогоднішній день дуже вигідно.

Нерухомість Чернівці новобудови - це здійснення мрії кожної людини про власне житло, і допомагає здійснювати дану мрію житловий комплекс «Зоряний», який зарекомендував себе, як надійний забудовник.

Що стосується вартості квартир в даних будинках - вона, в першу чергу залежить від наступних складових: площа житла, його клас, і, звичайно ж, стадія будівництва. Природно, після здачі будинку і наявності всіх необхідних документів ціни на такі квартири трохи вищі, ніж на початковому етапі будівництва, однак ця різниця не дуже велика. Нерухомість Чернівці продаж здійснюється без посередників, а напряму від забудовників, тому існує можливість отримати знижки, або ж взяти житло в розстрочку.

 

Підпишіться на наші новини і дізнайтеся першими про цікаві акції, пропозиції та події.

( Олена )

( Леся )

м. Чернівці, вул. Герцена, 2А