Забудовник “Будмонтаж-2001”

Ім'я фірми ТОВ «Будмонтаж-2001», яка спеціалізується на будівельно-монтажних роботах, з'явилося на ринку будівництва міста Чернівців у 2001 році. Хоча історія її діяльності бере свій початок зі створеного набагато раніше підприємства ВАТ «ТрестЧернівцібуд». У 2001 році ВАТ «ТрестЧернівцібуд» було реорганізовано у ТОВ «Будмонтаж-2001», де залишилися працювати висококваліфіковані працівники з більш ніж 20-річним досвідом роботи. А це свідчить передусім про професійність та надійність фірми.

 Серед готових об'єктів ТОВ «Будмонтаж-2001» є:

 • багатоповерхові будинки №5 та №7 на вул. Гайдара,
 • заправочна станція Лукойл у с. Оршівці,
 • реконструкція стоматологічної поліклініки з добудовою оздоровчого комплексу по вул. Комарова, 15, комплекс чотириповерхневої секційної житлової забудови із закладами побутового обслуговування мікрорайону М-1 у м. Кіцмань,
 • реконструкція бетонно-розчинного вузла під «Млин кварцового піску» по вул. Миколаївській, 38, 
 • спецприміщення на 5 осіб ВПС Мамалига Чернівецького прикордонного загону,
 • автопарк Чернівецького прикордонного загону по вул. Герцена, 2-А,
 • приватні особняки.

За весь час роботи колектив ТОВ «Будмонтаж-2001» опановував новітні технології будівництва, розширював сферу своїх послуг. На сьогодні фірма успішно використовує нову монолітно-каркасну технологію будівництва, яка дозволяє вільно планувати житлові площі відповідно до уподобань клієнта. Крім того, фірма ТОВ «Будмонтаж-2001» має власних архітекторів, проектувальників та дизайнерів, будівельну техніку, що дозволяє якісно та вчасно виконувати поставлені завдання, цех з виготовлення кованих виробів з металу. А оскільки зведення житлових будинків - це справа досить складна і відповідальна, фірма уклала договір із Хмельницьким та Сімферопольським проектними інститутами, які здійснюють усі розрахунки та розробляють необхідну документацію.

Під час будівельно-монтажних робіт ТОВ «Будмонтаж-2001» використовує сировину та матеріали вітчизняного виробництва, що постачаються з Вінницької, Івано-Франківської, Хмельницької та Дніпропетровської областей. Крім того, підприємство тісно співпрацює з усіма чернівецькими будівельними фірмами, надаючи кваліфікованих фахівців та необхідну техніку.

Фірма ТОВ «Будмонтаж-2001» виграла тендер на будівництво одного із 24-х об'єктів, замовником якого є Адміністрація Державної прикордонної служби України. На сьогодні ТОВ «Будмонтаж-2001» працює над досить великим об'єктом - це цілий мікрорайон, де буде більше семисот квартир. Новий мікрорайон має назву «Зоряний». Квартири, що будуються у новому мікрорайоні, належать до розряду не елітних, а економ класу, хоча й побудовані за новими технологіями з розряду елітних.

Житловий комплекс «Зоряний»

Житловий комплекс «Зоряний» — це повністю електрифікований будинок за європейськими стандартами, без підключення до газових мереж, тобто:

1. Зовнішні стіни — ідеальний «термос»:

 • облицювальна цегла;
 • 10 см утеплювача;
 • 20 см газобетону, що втричі «тепліший» і «тихіший» від цегляних стін.

 2. Оздоблення внутрішніх стін будинку гіпсовою штукатуркою, що:

 • створює в квартирі додаткову теплоізоляцію;
 • гіпсова штукатурка краще піддається текстурному і колірному оформленню стін і стель квартири;
 • немає необхідності використовувати екологічно шкідливу шпаклівку.

3.  Індивідуальне електричне опалення.

Трьохтарифні лічильники.

4. Розвинута інфраструктура:

 • дитячий майданчик у дворі;
 • надземний паркінг для машин;
 • поруч 2 дитсадки і 2 загальноосвітні школи;
 • парк, льодовий майданчик.

5. Власна трансформаторна підстанція:

 • Власна трансформаторна підстанція на 3 мВт та дизель-електричний генератор на 0,5 мВт.

Програма будівництва мікрорайону «Зоряний» розрахована на 3 черги і вже зараз завершене будівництво 2-х будинків: № 104 (квартирний) та № 143 (квартирний) здані в експлуатацію, наступна 3 черга – квартирний житловий будинок № 136 – в процесі будівництва.

Варто звернути увагу на те, що діє відстрочка платежу з придбання квартир до закінчення будівельно-монтажних робіт. Тобто, майбутній мешканець спочатку вносить 30 % від вартості квартири, а решта суми розбивається на рівні частини поквартально або помісячно. Також діє індивідуальний підхід до кожного клієнта.

У будинках, зведених підприємством «Будмонтаж-2001», здійснюються мрії кожної людини про власне помешкання - затишне, тепле, комфортне та зручне. 

Важливо зазначити, що серед двадцяти чотирьох будівельних фірм в Чернівецькій області ТОВ «Будмонтаж-2001» входить до числа першої п’ятірки за виконанням будівельних робіт. Адже фірма-забудовник, що володіє кваліфікованими спеціалістами, багатим досвідом та власною технікою, є надійним підприємством.

Підпишіться на наші новини і дізнайтеся першими про цікаві акції, пропозиції та події.

(099) 751 51 71, (0372) 54 46 52

м. Чернівці, вул. Герцена, 2А

Ми в соц мережах

Google+

( Леся )

( Олена )

м. Чернівці, вул. Герцена, 2А