3-D Тур

Квартири в новобудові від забудовника

Купівля квартири в новобудові - відповідальний крок, який дозволить отримати зручне і сучасне житло. Новий будинок забезпечить максимальний термін служби всіх конструкцій і комунікацій, а квартиру можна буде передати дітям у спадок. В даному випадку житловий комплекс «Зоряний» стане одним з кращих варіантів для розгляду, так як забудовник у Чернівцях гарантує якість зданого об'єкта, і має у своєму розпорядженні виключно позитивну репутацією. В ході будівництва дотримані всі європейські стандарти якості, а будівля розроблена в повній відповідності з сейсмічними вимогами і ретельним геодезичним дослідженням будівельного майданчика.


Особливості та планування

Забудовник пропонує житло різної площі зі всілякими варіантами оплати, в тому числі в розстрочку. Даний спосіб дозволяє розподілити платежі на певний період, проте, вимагає внесення передоплати. Планування квартир виконане таким чином, щоб забезпечити максимально комфортне проживання. На кожному поверсі представлені різні варіанти квартир з різною кількістю кімнат. Більш детальний огляд квартир і їх планування є на сайті забудовника. Представники компанії можуть продемонструвати 3-D тур, який дозволить візуально уявити майбутнє житло, а також оцінити його комфортабельність і планування. Так, однокімнатна квартира може бути виконана в декількох варіантах. Двокімнатна представлена ​​в більш широкому асортименті, так як саме таке житло в Чернівцях користується найвищим попитом. При цьому, трикімнатна не менше популярна, тому що вона оптимальна для сімей, що складаються з чотирьох осіб і більше.


Можливість економії

Наша будівельна компанія пропонує недорогі квартири в розвинених мікрорайонах міста безпосередньо від забудовника. Всі об'єкти здаються в термін, а ремонт можна буде почати відразу після отримання прав власності на придбану нерухомість. Мікрорайон "Зоряний" включає новобудови різного типу, і активно розвивається. Так, на початкових етапах будівництва можна отримати житло недорого, з суттєвою знижкою від ринкової ціни після здачі об'єкта. Крім того, навіть на даних умовах передбачена вигідна розстрочка, яка дозволяє розподілити внесення оплати за житло на весь термін будівництва.


Оберіть, будь ласка, потрібний об’єкт (натисніть на зображення)

 

Инфраструктура

Однокімнатна кв.

Трикімнатна

Двохкімнатна

Підпишіться на наші новини і дізнайтеся першими про цікаві акції, пропозиції та події.

+38 (050) 253 63 65 ( Олена )

+38 (099) 751 51 71 ( Леся )

м. Чернівці, вул. Герцена, 2B