Переваги розташування ЖК “Зоряний"

Житловий комплекс «Зоряний» - це не просто типові висотки, побудовані для того, щоб розмістити, як можна більшу кількість мешканців, а сучасне, комфортне, але при цьому доступне житло. Новобудови в Чернівцях поруч з парком - це повністю електрифікований будинок, без підключення до газових мереж, побудований за європейськими стандартами, з використанням новітніх технологій, кращих будівельних матеріалів.

ЖК «Зоряний» розташований на одній з центральних вулиць міста в п'яти хвилинах від зупинки і 10 від Центрального парку культури і відпочинку. Суттєвим аргументом на користь покупки житла в ЖК «Зоряний» є близькість комплексу до супермаркетів і багатьох інших продуктових магазинах і аптеках, затишних кафе і спортивних комплексів.

Програма будівництва новобудови в місті Чернівці в районі, де знаходиться красивий парк, розрахована на 3 черги, і на сьогоднішній день вже завершено зведення 2 будинків, зданих в експлуатацію. В процесі будівництва третій 136-квартирний житловий будинок, в якому незабаром можна буде вибрати сучасну, затишну і простору квартиру своєї мрії.

 

Купівля квартири в ЖК «Зоряний» - це можливість жити по-новому

 

Будинки, побудовані підприємством «Будмонтаж-2001» мають ряд незаперечних переваг:

 

•  індивідуальність. Кожен ЖК нашої компанії будується за спеціальним проектом, тому квартири в них зручні, світлі і просторі;

•  ідеально рівні стіни, що дозволяє втілювати в життя самий нереальний дизайн;

•  зручне планування;

•  упорядкована прибудинкова територія.

 

А також не варто забувати про здорове і комфортноме середовище проживання: паркова зона, розвинена інфраструктура близькість до школи і дитячого садка - це все, про що може тільки мріяти сучасна людина, що планує поліпшення своїх житлових умов.

Підпишіться на наші новини і дізнайтеся першими про цікаві акції, пропозиції та події.

(099) 751 51 71, (0372) 54 46 52

м. Чернівці, вул. Герцена, 2А

Ми в соц мережах

Google+

(099) 751 51 71

(097) 478 43 44

м. Чернівці, вул. Герцена, 2А