Переваги розташування ЖК “Зоряний"

Житловий комплекс «Зоряний» виконаний відповідно до сучасних вимог до інженерних комунікацій. В ході будівництва враховані всі європейські стандарти, серед яких особлива увага приділяється безпеці проживання. Саме тому будинок повністю електрифіковано, і не має підключення до пожежонебезпечних газових комунікацій. В даний момент вже здано в експлуатацію кілька будинків комплексу, а найбільший інтерес представляють секції, що знаходяться на етапі будівництва. Роботи ведуться безперебійно, а на ранніх етапах можна придбати квартири із суттєвою знижкою, виступивши в якості інвестора.

 

Розвинена інфраструктура

Забудовник ретельно підходить до вибору розташування своїх об'єктів, завдяки чому соціальна житлова площа має максимально вдалою інфраструктурою. Ключовий момент - зручна транспортна розв'язка, близькість до центру міста і наявність в околицях всіх необхідних для комфортного проживання об'єктів. У безпосередній близькості від ЖК «Зоряний» є продуктові магазини і сільські міні-ринки, зручні дитячі майданчики, тренажерні зали, спортивні комплекси для всієї родини, школи, багатопрофільні лікарні для дітей і дорослих, а також аптеки та інші соціально важливі об'єкти.

 

Зручне розташування житлового комплексу - найважливіший критерій при виборі житла будь-якого класу. Забудовник пропонує сучасний електрифікований будинок в безпосередній близькості від історичного центру, в затишному і тихому мікрорайоні. При цьому, до центрального парку культури і відпочинку можна дістатися всього за 10 хвилин, а в радіусі кварталу є супермаркети і всі необхідні для сучасного життя громадські та торгові об'єкти. Для власників автомобіля передбачений паркінг, в тому числі гостьова парковка перед будинком. Хороше планування передбачене не тільки для квартир, а й в під'їздах, де є колясочні приміщення для сімей з маленькими дітьми і комори.

 

Інфраструктура будинку вигідно виділяє його на тлі інших об'єктів, завдяки чому практично всі квартири в зданих будинках вже продані. В даний момент можна підібрати оптимальний варіант в споруджуваних будинках, що має незаперечні переваги з точки зору умов придбання. Всі новобудови компанії виконані з облагородженою прибудинковою територією, дитячими майданчиками та озелененням.

Підпишіться на наші новини і дізнайтеся першими про цікаві акції, пропозиції та події.

+38 (050) 253 63 65 ( Олена )

+38 (099) 751 51 71 ( Леся )

м. Чернівці, вул. Герцена, 2B