Недорогі новобудови від забудовника

З огляду на високу потребу в недорогій нерухомості, ринок первинного житла на 50% складається з об'єктів економ-класу. Такі будинки, як правило, розташовані в спальних районах міста або на окраїні, що дозволяє забудовнику істотно знизити вартість квадратного метра за рахунок більш низької ціни землі.

Порівняно недавно недорогою нерухомістю вважалися панельні будинки, які відрізняються низькою довговічністю і вимагають тривалого будівництва. У сучасному світі недорогі новобудови представлені об'єктами, побудованими за монолітною або монолітно-каркасною технологією. Вони володіють більшою надійністю й істотно більш високим терміном служби.

Особливості квартир економ-класу

Плануючи придбати квартиру в недорогій новобудові від забудовника, характеристика комфортабельності відводиться на останній план. Основний критерій - ціна, розташування і площа житла. При цьому, квартири економ класу, згідно із загальноприйнятою класифікацією, відрізняються за такими параметрами:

  • Розташування. Різні райони міста, в тому числі спальні масиви і околиці.
  • Технологія будівництва. На ринку можна підібрати цегляні, монолітно-каркасні і панельні новобудови.
  • Архітектура. Як правило, економ житло представлено типовими будівлями без зайвої архітектурної складової.
  • Чисельність квартир на поверсі. Недорогі об'єкти можуть містити по 20 і більше квартир на одному поверсі.

Важливим фактором є площа. Квартири даного класу, в цілому, розроблені з розрахунку 20-40 квадратних метрів на одну людину. При цьому, планування не завжди відповідає високим вимогам комфортабельності.

Також бюджетні новобудови мають паркуванням з мінімальною кількістю місць. У рідкісних випадках є підземний паркінг. Як правило, під парковку машин передбачений майданчик у прибудинковій частині.

Вибираючи житло важливо звертати увагу на законність будівництва. Не рідко, бюджетні об'єкти будуються з порушенням нормативів, що істотно віддаляє термін здачі будинку, може викликати масу проблем з підведенням і підключенням комунікацій, а також ускладнить процес оформлення прав власності інвесторами. Саме тому при виборі новобудови важливо враховувати всі нюанси, в тому числі, рекомендується залучення незалежних експертів в області нерухомості.

Підпишіться на наші новини і дізнайтеся першими про цікаві акції, пропозиції та події.

+38 (050) 253 63 65 ( Олена )

+38 (099) 751 51 71 ( Леся )

м. Чернівці, вул. Герцена, 2А