Здані об'єкти

Квартири бізнес класу в Чернівцях

На сьогоднішній день люди, які вирішили поліпшити свої житлові умови або молода сім'я вже не згодні на незручні малогабаритні квартирки, які пропонували в минулому столітті. Вся справа в тому, що в той час у забудовників стояла задача, яка полягала в кількості, а не в якості пропонованих квартир.

З приходом нової епохи ситуація з нерухомістю кардинально змінилася, запити покупців зросли, тому з'явилася квартири бізнес класу. Зі свого боку будівельна компанія «Зоряний» пропонує квартири підвищеної комфортності, що зарекомендували себе, як просторі, зручні і затребувані на сучасному ринку нерухомості.

Що значить бізнес клас?

На думку фахівців, чітких критеріїв для характеристики житла бізнес класу немає, тому правильно буде розглядати це питання по відношенню до кожного конкретного міста. Якщо мова йде про Чернівці, то купити квартиру бізнес класу - це значить отримати можливість жити в будинку, для якого характерні наступні переваги:

  • наявність сучасних інженерних конструкцій, які можуть становити до 25% від загальної собівартості всієї будови;
  • швидкісні безшумні ліфти;
  • якісна сантехніка;
  • наявність сучасних систем подачі і очищення води;
  • охорона в під'їзді;
  • відеоспостереження;
  • місце для машини під кожну квартиру.

Таким чином, купити квартиру бізнес класу в Чернівцях - це значить отримати можливість користуватися всіма перерахованими вище благами цивілізації. Також слід додати і вільне планування, високі стелі, великі лоджії. 

Як показує практика, квартири бізнес класу в Чернівцях користуються величезною популярністю, тому ми робимо все можливе, щоб всі бажаючі змогли придбати гідне житло в цьому прекрасному місті.

Підпишіться на наші новини і дізнайтеся першими про цікаві акції, пропозиції та події.

+38 (050) 253 63 65 ( Олена )

+38 (099) 751 51 71 ( Леся )

м. Чернівці, вул. Герцена, 2B