Квартири бізнес-класу в місті Чернівці - комфорт і стиль

Квартири бізнес-класу в місті Чернівці - комфорт і стиль

Дім для кожної людини - це особливе місце, де він проводить більшу частину життя. Тому люди, які хочуть купити, наприклад, квартиру, дуже ретельно підходять до процесу вибору. Мудро аналізуючи перспективи, вони готові відразу ж заплатити за додаткову якість і комфорт. Саме для таких жителів міста Чернівці компанія «Будмонтаж-2001» зводить сучасні новобудови, серед яких особливо популярний житловий комплекс «Зоряний».

Даний проект успішно реалізований посередині міста в одному з найвигідніших і мальовничих районів. В основному, він складається з квартир бізнес-класу, які максимально наближені до елітної нерухомості.

Детальніше дізнатися про ЖК «Зоряний» можна на сайті забудовника, який присвячений саме цьому проекту. В меню Ви знайдете всю необхідну інформацію, що стосується планування квартир, умов покупки і переваг новобудови.

Квартири в будинках бізнес-класу і їх особливості

Квартири в новобудовах бізнес-класу від компанії «Будмонтаж-2001» в м.Чернівці - це не тільки європейська якість, новітні технології побудови, вишуканий стиль і прекрасна архітектура. Так, в ЖК «Зоряний» продумано все до дрібниць. Наприклад, Ви неодмінно оціните:

  • Високий рівень безпеки (відеоспостереження, сигналізація, охорона території, додаткові рівні водо- і пожежної сигналізації);

  • Сучасне інженерне забезпечення (імпортні ліфти, централізована вентиляція, клімат-контроль, власна електростанція);

  • Оформлення (вільне планування, надійне обладнання, стильний дизайн, аж до дрібних елементів - ручок, розеток і т.д.);

  • Додаткові вигоди (підземний паркінг, хороший метраж приміщень).

Додатково варто відзначити, що сам комплекс зведений в районі з прекрасно розвиненою інфраструктурою, щоб кожен член сім'ї міг відчувати себе затишно і щасливо.

Український забудовник запрошує до співпраці!

Придбати квартири бізнес-класу в прекрасному мікрорайоні міста пропонує досвідчений забудовник «Будмонтаж-2001». Житло, побудоване за новітніми технологіями, високий рівень безпеки, море зручностей, сучасний дизайн та архітектура. Тому вирішуйте купити квартиру бізнес-класу в Чернівцях за оптимальними цінами і радуйте себе і своїх близьких покупкою комфортного житла!

Підпишіться на наші новини і дізнайтеся першими про цікаві акції, пропозиції та події.

+38 (050) 253 63 65 ( Олена )

+38 (099) 751 51 71 ( Леся )

м. Чернівці, вул. Герцена, 2B