Покупка квартири на етапі забудови

квартира на этапе застройки

Поряд із зростанням тенденції на придбання готового житла в зданих будинках або на вторинному ринку, істотно зріс попит на придбання квартир в ще не побудованому будинку. Це обумовлено тим, що на початкових етапах будівництва забудовники пропонують ціни на квартири із суттєвою знижкою. Даною перевагою широко користуються різні посередники, бізнес яких пов'язаний з продажем нерухомості в новобудовах. Наша будівельна організація пропонує надзвичайно вигідні умови, при яких кожен покупець може придбати квартиру без посередників.

В мікрорайоні «Зоряний» готується до будівництва 7-а секція, де можна вигідно купити квартиру на етапі забудови. При цьому ризики з подальшим введенням об'єкта в експлуатацію практично виключені. Забудовник вже успішно здав масу об'єктів в даному мікрорайоні, а на черзі ще кілька будинків, будівництво яких розпочнеться найближчим часом.

Ціни на квартири в споруджуваному будинку

Перш ніж купити квартиру на початковому етапі будівництва рекомендується ретельно вивчити компанію і відгуки про неї в мережі інтернет. Крім того, щоб максимально заощадити, укладення договору найкраще проводити на етапі котловану, коли ціна знижена до мінімуму. Протягом всього будівництва до моменту здачі об'єкта в експлуатацію, вартість квадратного метра житла поетапно зростає.

Однією з найважливіших переваг придбання житла в мікрорайоні «Зоряний» є пряма робота з будівельною компанією. Купівля відбувається безпосередньо від забудовника, без посередницьких організацій, і оплати їх послуг. Документація оформляється у повній відповідності з цією концепцією між безпосереднім покупцем і будівельною організацією.

Особливості та умови придбання

Щоб купити квартиру в споруджуваному будинку необхідно виступити в якості інвестора будівництва. Тобто, оформляється договір, згідно з яким ви поетапно оплачуєте квартиру (фінансуєте будівництво). Як правило, на початковому етапі необхідно внести від 30 до 50% вартості житла, а залишок грошових коштів вноситься до моменту здачі будинку в експлуатацію. Також можливі інші варіанти оплати, обумовлюються індивідуально.

Щоб отримати більше інформації про можливості покупки квартири в секції №7 мікрорайону «Зоряний» зв'яжіться з відділом продажів забудовника!

Підпишіться на наші новини і дізнайтеся першими про цікаві акції, пропозиції та події.

+38 (050) 253 63 65 ( Олена )

+38 (099) 751 51 71 ( Леся )

м. Чернівці, вул. Герцена, 2А