Квартири з автономним опаленням

квартири з індивідуальним опаленням

Найважливішим чинником комфорту будь-якої квартири є підтримка прийнятної температури протягом річного циклу. Багато споруд минулих періодів підключені до централізованої системи опалення, оплата якої здатна відібрати досить велику частину бюджету, не забезпечивши прогрів приміщень до належного рівня. При цьому, на законодавчому рівні заборонено відключення від даної системи, що ставить користувача в патове становище.

Забудовник «Зоряний» пропонує купити квартиру з індивідуальним електричним опаленням, яке забезпечить раціональні витрати енергоресурсів з гарантованим підтриманням комфортної температури в зимовий час. Тому також сприяє технологія будівництва з урахуванням енергоефективності об'єкта в цілому, і кожної квартири, зокрема.

Переваги квартири з електроопаленням

Станом на сьогоднішній день, електричне опалення квартири вважається найбільш раціональним з точки зору енерговитрат і безпеки. При цьому, прогрів приміщень відбувається за лічені хвилини, а енергоресурси не витрачаються даремно, якщо в квартирі немає мешканців. По видатках, електричне автономне опалення обходиться дешевше від централізованого. Це забезпечується тим, що енергоресурси витрачаються раціонально, лише у ті періоди часу, коли нагрів потрібен. Крім того, квартири з індивідуальним електричним опаленням володіють наступними перевагами:

  • Швидке досягнення комфортної температури в квартирі або окремій кімнаті.
  • Абсолютна незалежність від комунальних служб та поломок в централізованій мережі опалення.
  • Гарантоване досягнення необхідної температури незалежно від погодних умов.
  • Раціональні витрати енергоресурсів з можливістю регулювання температурного режиму.
  • Відсутність різних ризиків, пов'язаних з викидом шкідливих газів (опалення газовим котлом), затоплення квартири знизу (водяне опалення від централізованої мережі).

Квартири з індивідуальним автономним опаленням в ЖК «Зоряний» представлені з різною кількістю кімнат, різної площі. В даний момент є кілька вільних варіантів на вибір, серед яких кожен покупець зможе підібрати квартиру, яка максимально відповідає сучасним вимогам.

Підпишіться на наші новини і дізнайтеся першими про цікаві акції, пропозиції та події.

+38 (050) 253 63 65 ( Олена )

+38 (099) 751 51 71 ( Леся )

м. Чернівці, вул. Герцена, 2А