Переваги покупки квартири біля паркової зони

квартиры возле парковой зоны

Екологічно чисті озеленені райони користуються найвищою популярністю серед покупців житла в новобудовах та на вторинному ринку. ЖК «Зоряний» пропонує різні за плануванням і площі квартири поруч з парковою зоною, які відрізняються максимально зручною, розвиненою інфраструктурою.

Крім того, забудовник гарантує якість кожного об'єкта, і ретельно підходить до важливих етапів будівництва: проектування, геодезичних досліджень, контролю якості робіт і матеріалів. Житловий комплекс виконаний з підвищеною сейсмічною стійкістю, що гарантує безпеку мешканців при будь-яких стихійних лих.

Переваги покупки квартири біля паркової зони

  • Прилегла паркова територія не підлягає забудові в майбутньому, що повністю виключає фактор перенаселення мікрорайону.
  • Як правило, у парках представлена маса можливостей для проведення часу з дітьми будь-якої вікової категорії.
  • Паркова зона є природним генератором кисню і поглиначем вуглекислого газу, за рахунок чого підтримується максимальна чистота повітря в мікрорайоні.
  • Об'єкти забудовника розташовані біля парків з малозагруженими дорогами, що робить район максимально тихим і комфортним для проживання.

Планування квартир

Квартири РК «Зоряний» в Чернівцях представлені варіантами з різним плануванням і площею. У декількох хвилинах ходьби розташований сквер і ботанічний сад, які дозволяють повною мірою відчути всі переваги покупки квартири біля паркової зони та проживання в подібному районі.

Планування будь-якої квартири детально опрацьоване для максимально комфортного проживання. Високі стелі та великі вікна забезпечують легкість інтер'єрів і максимально якісне природне освітлення. Крім того, покупці отримують квартиру від забудовника з ідеально рівними стінами, що істотно спрощує процес обробки, та зменшує бюджет на доведення об'єкта до житлового стану.

Інфраструктура

Крім близькості до парку, будинок має вдале розташування щодо важливих для комфортного проживання об'єктів. У безпосередній близькості є супермаркети, продуктові ринки, медичні заклади та аптеки, школи, дитячі сади і багато іншого. Всі ці переваги роблять ЖК «Зоряний» найкращим варіантом у Чернівцях, який розташований біля екологічно чистої паркової зони.

 

Підпишіться на наші новини і дізнайтеся першими про цікаві акції, пропозиції та події.

+38 (050) 253 63 65 ( Олена )

+38 (099) 751 51 71 ( Леся )

м. Чернівці, вул. Герцена, 2А