Квартира с повноцінними панорамними вікнами

квартира с панорамными окнами

Важливою складовою комфорту в приміщенні є його природне освітлення. Жоден штучний джерело не забезпечить освітлення м'яким і теплим світлом, не напрягаючим зір. В даному випадку квартира з панорамними вікнами істотно випереджає об'єкти з класичним заскленням.

Панорамне вікно володіє максимальною світлопропускаємістю, що робить приміщення повністю освітленим і максимально комфортабельним.

Будь-яка квартира з панорамними вікнами у Чернівцях може бути представлена тільки в сучасних будівлях, так як технології попередніх поколінь не дозволяли облаштовувати багатоповерхові будівлі з повноцінно заскленим фасадом. Сучасні технології будівництва істотно просунулися в даній області, що дозволяє будь-якому охочому отримати сучасне та якісне житло.

Вибір квартири з панорамним склінням

Квартира з панорамними вікнами (Чернівці) може стати ідеальним комфортабельним житлом або зробити експлуатацію житлової площі неможливою, без істотних додаткових витрат. Це обумовлено тим, що самі бюджетні пропозиції в даному сегменті не завжди відповідають сучасним нормам енергозбереження. В результаті, ви отримуєте резиденцію, в якій взимку досить холодно, а влітку жарко, і завжди гамірно через низьку звукоізоляції. У даному випадку може знадобитися дорога заміна вітражів для досягнення необхідної теплової та звукової ізоляції.

Якісна квартира з панорамними вікнами, яку можна купити безпосередньо від будівельної організації, повинна бути обладнана якісними енергозберігаючими склопакетами для забезпечення максимально комфортного мікроклімату в приміщеннях. Енергоефективні конструкції дозволяють:

  • Цілорічно економити на опаленні і кондиціонуванні приміщень.
  • Підтримувати максимально комфортні умови для проживання.
  • Істотно знижувати шум, проникаючий з вулиці.

Наша будівельна організація з повноцінною відповідальністю підходить до вибору конструкцій панорамного скління. Інженери враховують середньостатистичні і пікові температури в регіоні, а також розташування об'єктів щодо вулиці для забезпечення високої звукоізоляції житла.

Підпишіться на наші новини і дізнайтеся першими про цікаві акції, пропозиції та події.

+38 (050) 253 63 65 ( Олена )

+38 (099) 751 51 71 ( Леся )

м. Чернівці, вул. Герцена, 2А