Квартири в новобудовах з балконом

Міські новобудови можуть зводитися за різними проектами, в яких не завжди передбачені індивідуальні балкони. Квартира з балконом завжди більш затребувана серед практичних покупців, яким важлива функціональність житлової площі. Крім того, деякі об'єкти допускають можливість реорганізації площі методом об'єднання суміжної кімнати з балконом, перетворюючи їх в єдиний житловий простір.

План квартири з балконом завжди можна подивитися в документації відділу продажів або на сайті забудовника. Як правило, однокімнатні квартири з балконом не мають великої площш. При цьому, більшість просторих трикімнатних об'єктів виконуються з двома балконами, забезпечуючи максимальний експлуатаційний комфорт.

Квартири з двома балконами

Два балкона передбачають в квартирах великої площі. Вони можуть бути незалежними або суміжними. В останньому випадку, в залежності від проекту, можна об'єднати два побутових приміщення в єдиний простір, що дозволяє отримувати квартири з великим балконом.

Пара балконів передбачається для квартир на кілька кімнат. Як правило, таке житло відноситься до бізнес-класу або преміального сегмента ринку. Деякі об'єкти можуть включати відкритий і закритий балкон, балкон і лоджію. У мікрорайоні «Зоряний» в Чернівцях можна купити квартиру з великим балконом, площа якого відображена в проектній документації.

Особливості квартир з балконом

На ринку нерухомості високим попитом користуються варіанти з закритими утепленими балконами, дооблаштування яких не буде потрібно в майбутньому. Даний простір відразу можна використовувати для ігрової кімнати, домашнього кабінету, затишної зони відпочинку. При цьому, квартира з відкритим балконом обійдеться дешевше, проте, в новобудовах не завжди можна буде обшити дану площу склопакетами через архітектурні вимоги до об'єкта.

Не менш популярні квартири студії з балконом. Таке житло вибирають молоді пари, як інвестиції або під здачу. З огляду на особливе планування подібних об'єктів, балкон є незамінним приміщенням для комфортної експлуатації. Його можна використовувати в якості підсобки, для сушки білизни, зберігання різних речей.

Підпишіться на наші новини і дізнайтеся першими про цікаві акції, пропозиції та події.

+38 (050) 253 63 65 ( Олена )

+38 (099) 751 51 71 ( Леся )

м. Чернівці, вул. Герцена, 2А