Квартири біля парку в Чернівцях

В самому центрі міста Чернівці розташований потопаючий в зелені парк ім. Т. Г. Шевченка, який займає більше 16 га землі. На його території розміщено велику кількість різних історичних пам'яток і архітектурних споруд, а сам парк призначений для відпочинку та дозвілля городян. Ці, і багато інших факторів зумовили високий попит на квартири біля парку (Чернівці). Саме тому багато молоді сім'ї та покупці нерухомості вже вибрали РК «Зоряний». Крім того, також є певна кількість вільних квартир в зданих корпусах, які доступні для придбання. 

Покупка квартири в новобудові біля парку

Щоб купити квартиру біля парку (Чернівці) рекомендуємо попередньо зв'язатися з консультантами компанії-забудовника. Регулярно проводяться акції дозволять вигідніше придбати нерухомість, про що також повідомляють представники компанії в приватному порядку. Кожна вільна квартира біля парку Шевченка в ЖК «Зоряний» є відмінним рішенням для молодої сім'ї або в якості довгострокового капіталовкладення. Нерухомість даного класу в центральних районах міста завжди утримує цінові позиції, показуючи постійну динаміку зростання вартості.

Кожна квартира біля парку Шевченка (Чернівці) реалізується в стані «від будівельників». При цьому, забудовник приділив максимальну увагу якості всіх робіт, що виконуються, і особливих заходів щодо виправлення помилок будівельників не потрібно. Після покупки можна буде відразу приступити до ремонтних робіт, і максимально швидко довести квартиру до житлового стану. 

Особливості житлового комплексу

Житловий комплекс розташований в екологічно чистому районі безпосередньо біля парку імені Шевченка. Має закритою територією, паркінгом для мешканців та гостьовою парковкою біля кожного корпусу. Житлова площа виконана з високими стелями 2,8 метрів, і обладнана всіма необхідними контрольно-вимірювальними приладами для обліку комунальних платежів. Щоб забезпечити максимально комфортне і економне проживання, кожна квартира біля парку (Чернівці) обладнана трехтарифным лічильником обліку витрат електроенергії та утепленим фасадом. Крім того, компанія-забудовник приділила особливу увагу безпеці проживання: поряд з необхідним мінімумом систем, у комплексі передбачено цілодобове відеоспостереження у всіх під'їздах.

Підпишіться на наші новини і дізнайтеся першими про цікаві акції, пропозиції та події.

+38 (050) 253 63 65 ( Олена )

+38 (099) 751 51 71 ( Леся )

м. Чернівці, вул. Герцена, 2А