Житло для молодих сімей

Найважливішим питанням для будь-якої молодої сім'ї є квартирне питання. Своя квартира або будинок, згідно зі статистикою, є тільки у третій частині молодих людей. Саме цим фактором обумовлений високий попит на бюджетну нерухомість.

Крім того, в Україні існують державні програми допомоги молодим сім'ям в придбанні власного житла.

Державна програма допомоги молодим сім'ям

Доступне житло для молодих сімей, сьогодні, можна придбати за державною програмою допомоги. Вона тільки частково покриває витрати на придбання квадратних метрів в співвідношенні 30% на 70%. При цьому, велика частина суми лягає на сім'ю, а третина компенсується державою. Також існують певні обмеження за віком членів сім'ї та максимальної площі квартири.

У державній програмі також передбачено пільгове кредитування (3%) на придбання доступного житла молодими сім'ями. Максимальний термін кредитування досягає 30 років, а вікове обмеження членів сім'ї встановлено на позначці 35 років. При цьому, перевага віддається успішним спортсменам, вченим, культурним діячам і т. П. Кредит по 3% річних видається сім'ям без дітей, для сімей з однією дитиною відсотки не нараховуються, а сім'ям з двома і трьома дітьми передбачені знижки до 50%.

У будь-якому випадку, в державних програмах необхідно відстояти істотну чергу, а при пільговому кредитуванні також буде потрібно підтверджена платоспроможність.

Недороге житло

З огляду на всі недоліки державних програм допомоги, багато молодих людей обирають доступне житло в Чернівцях, яке не потребуватиме наявності довідки про доходи і може бути придбано в найкоротші терміни. Також на ринку є доступне житло для переселенців, так як варіанти, запропоновані державою, не завжди відповідають необхідній якості.

Доступне житло (Чернівці) можна знайти на вторинному ринку і серед новобудов. Вторинні варіанти, нерідко, краще, так як дане житло в основній масі представлено варіантами в житловому стані. Недорогі квартири від забудовника, як правило, вимагають маси вкладень в обробку і облаштування, що не завжди підходить людям, у яких обмежений бюджет на покупку нерухомості.

Підпишіться на наші новини і дізнайтеся першими про цікаві акції, пропозиції та події.

+38 (050) 253 63 65 ( Олена )

+38 (099) 751 51 71 ( Леся )

м. Чернівці, вул. Герцена, 2А