Квартири від забудовника в Чернівцях

Новобудови в Чернівцях - один з кращих способів вкладення капіталу, так як покупка нерухомості на первинному ринку має масу переваг. У місті об'єкти подібного класу розташовані в різних районах міста, і представлені варіантами бюджетного, середнього та елітного класу.

Переваги квартир від забудовника

Як правило, сучасні споруди мають широкі можливості в плануванні. Недорогі варіанти можна знайти навіть в центрі міста, який володіє в своєму розпорядженні кращою інфраструктурою, в порівнянні з околицями. Ціна нерухомості в центрі не на багато вище, однак, квартири подібного роду практично не втрачають в ціні з часом. Крім того, серед переваг можна відзначити наступні факти:

  • Всі комунікації абсолютно нові, і мають тривалий термін експлуатації. Придбання житла на вторинному ринку може потребувати додаткових витрат на відновлення застарілих комунікацій.
  • Будинки в новобудовах мають істотний запасом міцності та експлуатаційної довговічності. Подібні об'єкти гарантовано не потраплять до списку об'єктів «під знос».
  • На ринку можна придбати недорогі новобудови від забудовника в Чернівцях із суттєвою знижкою. Це можливо на початкових етапах будівництва, коли будівля ще не запущено в експлуатацію.
  • Преддомовая територія новобудов облагороджена і озеленена. Багато об'єктів у своєму розпорядженні власний підземним паркінгом або гаражами для мешканців.
  • Купуючи житло від забудовника не доводиться переплачувати посередникам. Всі операції і угода здійснюються виключно між забудовником і покупцем.

Вибираючи квартиру на ранніх етапах будівництва можна вибрати для себе оптимальний поверх і розташування квартири, а також індивідуальне планування об'єкта нерухомості.

Ціни квартир від забудовника

Вартість квартир від забудовника в Чернівцях може істотно варіюватися в залежності від різних факторів. Як правило, на ціну квадратного метра впливає розташування будівлі, стан об'єкта (на етапі будівництва ціна нижче, ніж після здачі), поверховість будинку, внутрішнє планування, клас житла і багато іншого. Для порівняння, ціна елітного житла в центрі Чернівців може бути на 50% вище, ніж вартість аналогічної нерухомості бюджетного класу в нових районах, на околиці міста.

Підпишіться на наші новини і дізнайтеся першими про цікаві акції, пропозиції та події.

+38 (050) 253 63 65 ( Олена )

+38 (099) 751 51 71 ( Леся )

м. Чернівці, вул. Герцена, 2А